Medea Anaokulu 2016 Yaz Okulu

Okul öncesi yaşlardaki çocuklar için oyun, hayat demektir. Düzgün planlanmış bir mekânda doğal materyallerle üretilen oyunlar çocuğun gelişimindeki en önemli faktördür.
Bu sebeple mekanın hazırlanmış doğallığının içerisinde keyifli saatler geçirecek bir yaz okulu programı hazırladık.

Masal karakterleri ile kendini özdeşleştirecek, ya da yeni masallar hikayeler üretecek hayali oyun ve drama saatimiz, her hafta doğanın bize sunduğu güzelliklerin içerisine çocuklarımızı rahatça bırakabileceğimiz gezilerimiz, içimizdeki ritmi ortaya çıkarmak, var olan enerjiyi doğru kanalize etmek için yapılan spor ve hareket dersleri, haftanın iki günü vücudumuzun her bir kasını birlikte çalıştırabildiğimiz tek spor dalı olan yüzme derslerimiz, bahçemizde çim alanda yapacağımız piknikler, kum havuzundaki keyifli dakikalar, el becerilerimizi geliştirebileceğimiz, vizyonumuzu belirleyebileceğimiz yaratıcı ve görsel belleğimizi oluşturacak sanat atölyemiz, müzik atölyemiz, fen ve doğa atölyemiz, Kindermusik ABC Music&Me, İngilizce... ve dolu dou geçen eğlenceli saatler...

Her çocuk eşsizdir. Birbirinden farklı karakterleri ve kararları olan çocuklar bireyselliklerini, baskı altında olmadıkları durumlarda sosyal ilişkiler içerisindeyken deneyimlemelidir.

2 ve 7 yaş arası tüm çocuklar katılabilir. Programımız tam gün ve yarım gün olarak hazırlanmıştır. Yaz okulu boyunca haftalık katılım sağlayabilirsiniz.

Detaylı bilgi için 0212 564 06 07 no'lu telefon ile iletişime geçebilirsiniz.

www.medeaanaokulu.com

Sizi Arayalım

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!